Συνέλευση Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων

Αγαπητοί Γονείς-Κηδεμόνες

votesΣας ενημερώνουμε ότι ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου & Νηπιαγωγείου Ιτέας θα πραγματοποιήσει Γενική Συνέλευση Απολογισμού τη Δευτέρα 3/11/2014 στο Δημοτικό Σχολείο στις 10:30 π.μ.. Οι εκλογές για την ανάδειξη νέου Διοικητικού συμβουλίου θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 7/11/2014 την ίδια ώρα. Όσοι/ες θέλουν να θέσουν υποψηφιότητα θα πρέπει να το δηλώσουν έγκαιρα στο Διευθυντή του Σχολείου το αργότερο έως την Τρίτη 4/11/2014. Η συμμετοχή ΟΛΩΝ στις εκλογές και γενικότερα στις δράσεις του Συλλόγου κρίνεται Επιτακτική αν όχι  Επιβεβλημένη για προφανείς λόγους.

Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων