Προκήρυξη Σύμβασης Μίσθωσης Έργου

article_write_48 Από τη Σχολική Επιτροπή Π/θμιας Εκπαίδευσης Δήμου Παλαμά Καρδίτσας λάβαμε και δημοσιεύουμε την Προκήρυξη που αφορά στη Σύμβαση Μίσθωσης Έργου για την Πρόσληψη Οκτώ (8) καθαριστριών/στών στα Δημοτικά Σχολεία και Νηπιαγωγεία αρμοδιότητας του Δήμου Παλαμά Καρδίτσας.

Η συγκεκριμένη Προκήρυξη έχει αναρτηθεί στον Πίνακα Ανακοινώσεων του Δημοτικού Σχολείου Ιτέας, στο Παλιό Δημαρχείο της Ιτέας, καθώς και σε επιλεγμένα σημεία στα καταστήματα του χωριού.

Η προθεσμία κατάθεσης των δικαιολογητικών είναι από την Παρασκευή 26/09/2014 έως και τη Δευτέρα 29/09/2014.

Για κάθε πληροφορία μπορείτε να επικοινωνείτε με τη Δ/νση του Δημοτικού Σχολείου ή με τη γραμματεία της Σχολικής Επιτροπής στο τηλέφωνο 24443-50303, τις εργάσιμες ημέρες και ώρες. Μπορείτε να κατεβάσετε όλη την Προκήρυξη από ΕΔΩ.